Carbon Tower z nowym, niemieckim najemcą

Carbon Tower z nowym, niemieckim najemcą

Niemiecka firma informatyczna Prostep AG zdecydowała, że jej polski oddział będzie znajdować się we Wrocławiu. Na swoją siedzibę wybrała biurowiec Carbon Tower.

Ze względu na stale rozwijającą się działalność niemieckiej informatycznej firmy Prostep AG, postanowiła ona stworzyć we Wrocławiu swój nowy polski oddział. Spółka planuje podwojenie liczby pracowników, stąd decyzja o otworzeniu siedziby w nowoczesnym biurowcu Carbon Tower. Dzięki temu pracownicy firmy będą mogli korzystać nie tylko z wysokiej klasy powierzchni biurowej, ale także z wielu udogodnień oferowanych przez obiekt.

Carbon Tower to wrocławski biurowiec dostarczający na rynek biurowy ponad 19 000 mkw. powierzchni klasy A. Wieża usytuowana przy ulicy Fabrycznej wznosi się na wysokość 14 kondygnacji. Do dyspozycji najemców są podziemne miejsca parkingowe oraz rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów. W obiekcie znajdują się także elastyczne biura serwisowane Quickwork dostępne całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Biurowiec Carbon Tower został oddany do użytku w 2019 roku i jest niemal w pełni skomercjalizowany.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)