Cellnex Poland z siedzibą w Silesia Star

Cellnex Poland z siedzibą w Silesia Star

Cellnex Poland, europejski potentant europejski, wynajął niemal 1 100 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w Silesia Star.

Budynek biurowy Silesia Star w Katowicach jest własnością Globalworth. Cellnex Poland to czołowy europejski operator w dziedzinie telekomunikacji bezprzewodowej i infrastruktury nadawczej. Oprócz dostarczania usług łączności bezprzewodowej dla operatorów telekomunikacyjnych i przedsiębiorstw, firma oferuje również rozwiązania takie jak sieci prywatne oraz innowacyjne technologie dla "smart cities" i internetu rzeczy. Siedziba tego europejskiego giganta telekomunikacyjnego w Katowicach znajduje się na szóstym piętrze budynku Silesia Star i zajmuje prawie 1 100 metrów kwadratowych powierzchni.

Silesia Star to kompleks składający się z dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków o łącznej dostępnej powierzchni wynajmu wynoszącej ponad 29 000 metrów kwadratowych. Obiekt, zaprojektowany przez renomowaną pracownię Kuryłowicz & Associates, znajduje się w samym sercu miasta, przy ulicy Uniwersyteckiej, w bliskim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej, Strefy Kultury oraz Uniwersytetu Śląskiego.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)