1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. International Business Center II / IBC
  4. Freightliner PL zostaje na dłużej w International Business Center

Freightliner PL zostaje na dłużej w International Business Center

Freightliner PL zostaje na dłużej w International Business Center

Firma Freightliner PL Sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć umowę najmu powierzchni biurowej wynoszącej 1200 metrów kwadratowych w kompleksie International Business Center w Warszawie.

Freightliner PL jest wiodącym dostawcą usług towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech, specjalizującym się również w transgranicznym ruchu towarowym przy użyciu nowoczesnego taboru. To innowacyjna i dynamiczna spółka, należąca do globalnego koncernu Genesee & Wyoming, którego większościowym udziałowcem jest czołowy fundusz inwestycyjny Brookfield. Obecna na polskim rynku od 2007 roku, firma Freightliner PL ma swoje biuro na jednym piętrze budynku International Business Center B, mieszczącego się przy ulicy Polnej 11.

International Business Center (IBC) to prestiżowy kompleks biurowy klasy A+, oferujący ponad 36 000 metrów kwadratowych powierzchni w dwóch budynkach. Jednym z głównych najemców tego obiektu jest renomowana firma PwC.

Lokalizacja IBC w Warszawie, przy stacji metra Politechnika, zapewnia doskonałe połączenie z centralną częścią miasta oraz innymi dzielnicami, co stanowi istotną zaletę dla firm poszukujących dogodnej lokalizacji biurowej.

Decyzja firmy Freightliner PL o przedłużeniu umowy najmu w International Business Center potwierdza atrakcyjność tego kompleksu biurowego dla firm o różnych branżach i zwiększa prestiż oraz stabilność tego miejsca jako centrum biznesowego w stolicy Polski.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)