Grupa Azoty zostaje w Warsaw Trade Tower

Grupa Azoty zostaje w Warsaw Trade Tower

Warsaw Trade Tower przez kolejne lata będzie siedzibą Grupy Azoty. Lider branży chemicznej w Polsce wynajmuje w obiekcie biura o powierzchni 1 160 mkw.

Grupa Azoty to największy koncern chemiczny w Polsce. Specjalizuje się w produkcji nawozów mineralnych i  tworzyw inżynieryjnych. Firma zatrudnia łącznie ok. 15 000 pracowników. Grupa Azoty zajmuje drugie miejsce w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych. Firma od 2013 roku wynajmowała biura w warszawskim wieżowcu Warsaw Trade Tower i zdecydowała się na przedłużenie najmu na kolejne lata. Powierzchnia zajmowana przez Grupę Azoty w budynku to 1 160 mkw.

Biurowiec Warsaw Trade Tower mieści się przy ulicy Chłodnej 51 w Centralnym Obszarze Biznesu. Jest jednym z najwyższych wieżowców w Polsce i oferuje 44 400 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek jest bardzo rozpoznawalny dzięki swojej charakterystycznej bryle inspirowanej amerykańską architekturą z lat 20. i 30. Warsaw Trade Tower może się także pochwalić prestiżowym certyfikatem BREEAM z oceną Excellent, która świadczy o zastosowaniu wielu proekologicznych rozwiązań.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)