1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Infinity
  4. ingage Poland nowym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu

ingage Poland nowym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu

ingage Poland nowym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu

Nowoczesny biurowiec Infinity we Wrocławiu, który jest obecnie w ostatniej fazie budowy, zdobył nowego najemcę i zbliża się do osiągnięcia niemal 50-procentowej komercjalizacji. Zakończenie inwestycji przy placu Jana Pawła II planowane jest na koniec czerwca 2023 roku.

Firma ingage Poland dołączyła do prestiżowego grona najemców biurowca Infinity we Wrocławiu. Specjalizują się oni w dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania Investor Relations (IR). Nowy najemca jest dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną, a platforma ingage oferuje kompleksowy pakiet oprogramowania do zarządzania relacjami inwestorskimi. Ich rozwiązanie jest wsparciem dla zespołów IR o światowym zasięgu, obsługujących stu największych notowanych spółek z piętnastu różnych krajów na całym świecie.

Nowe biuro firmy znajdzie się na piątym piętrze budynku przy placu Jana Pawła II we Wrocławiu, zajmując prawie 700 mkw. Wśród innych firm, które już wynajęły biura w Infinity, znajdują się m.in. Divante - globalny dostawca rozwiązań eCommerce, FutureMeds - firma specjalizująca się w prowadzeniu badań klinicznych nowych leków i terapii oraz „UP” Klub Fitness z Misją.

Infinity to siedmiokondygnacyjny biurowiec klasy A, oferujący łącznie 18 727 m kw. powierzchni biurowej, w tym 1 561 m kw. powierzchni handlowej oraz trzypoziomowy podziemny garaż z 311 miejscami parkingowymi. Na dachu budynku zaplanowano tarasy z elementami małej architektury. Projekt architektoniczny inwestycji został opracowany przez pracownię AD Studio, a generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)