INTENSE Group nowym najemcą Centrum Biurowego Vinci

INTENSE Group nowym najemcą Centrum Biurowego Vinci

Do grona najemców Centrum Biurowego Vinci dołączył polski producent i dostawca rozwiązań informatycznych - firma INTENSE Group. Nowe biuro firmy zostanie zaaranżowane na około 700 m2 powierzchni. Spółka przeprowadzi się do biurowca w lipcu 2024 r.

Centrum Biurowe Vinci oferuje 20 000 m2 powierzchni biurowej na dwunastu kondygnacjach. Budynek został wyposażony w nowoczesne instalacje oraz trwałe materiały konstrukcyjne,co minimalizuje koszty utrzymania i konieczność napraw.
CB Vinci otrzymał certyfikat BREEAM in Use na poziomie Excellent oraz certyfikat WELL Health-Safety, który zapewnia, że budynek jest przyjazny dla zdrowia pracujących w nim osób. Certyfikat WELL wymaga corocznej weryfikacji, co zobowiązuje właścicieli i zarządców do stałej kontroli i udoskonalania budynku. Dzięki temu, że budynek jest certyfikowany i energooszczędny, doskonale odpowiada na potrzeby przyszłych najemców.
Biurowiec Vinci znajduje się przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta Krakowa, w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych 7 i 79. Dojazd do centrum miasta zajmuje nie więcej niż 10 minut, a na lotnisko Kraków-Balice można dotrzeć w około 20 minut.
Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie przystanków tramwajowych i autobusowych pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta. Dodatkowo tuż przy budynku przebiega ścieżka rowerowa.
Przestrzeń biurowa INTENSE Group mieści się na 10. piętrze budynku i zajmuje 716 m2. W procesie negocjacji doradzała firma Brookfield Partners.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)