Katowicki biurowiec DL Tower prawie gotowy

Katowicki biurowiec DL Tower prawie gotowy

Już niedługo zakończy się budowa katowickiego biurowca DL TOWER. Właśnie trwają w nim prace wykończeniowe, a obiekt będzie gotowy w I kwartale 2022 roku.

W Katowicach przy alei Wojciecha Korfantego trwa realizacja 55-metrowego biurowca DL TOWER. Jakiś czas temu nastąpiło symboliczne zawieszenie wiechy na znak osiągnięcia przez obiekt docelowej wysokości 55 metrów. Teraz trwają prace nad wykończeniem budynku, a zakończenie realizacji inwestycji jest coraz bliżej. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na początek 2022 roku.

DL TOWER to wysokiej klasy katowicki biurowiec, który powstaje przy alei Wojciecha Korfantego 138. Budynek to część większego kompleksu należącego do DL Invest Group, który w ramach tej inwestycji realizuje również obiekty o funkcji handlowej, rekreacyjnej, a także hotelowej. Docelowo biurowiec dostarczy około 17 000 mkw. powierzchni do pracy, a dodatkowymi udogodnieniami dla przyszłych najemców są naziemne i podziemne miejsca parkingowe dla samochodów, rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Ze względu na obecność w obiekcie wielu rozwiązań proekologicznych, został on wyróżniony certyfikatem BREEAM.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)