Klub fitness w Warsaw Trade Tower

Klub fitness w Warsaw Trade Tower

Jedna z ekskluzywnych sieci fitness, której twarzą jest David Beckham oraz Mark Wahlberg, postanowiła otworzyć swój klub w Warszawie. Jest to druga siedziba australijskiej sieci F45 w Polsce.

Nastąpiło oficjalne otwarcie klubu fitness popularnej sieci F45 z Australii w warszawskim biurowcu Warsaw Trade Tower. Twarzą marki jest David Beckham oraz Mark Wahlberg. Od godziny 9.00 29 stycznia wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z szeregu atrakcji, jakie przygotowali dla nich pracownicy nowo otwartego klubu fitness. Była to na przykład bezpłatna konsultacja z trenerem personalnym czy zbadanie składu masy ciała. Ze względu na otwarcie nowej siedziby można było także zakupić promocyjny, nieograniczony czasowo karnet.

Warsaw Trade Tower to nowoczesny wieżowiec biurowy, który został zlokalizowany przy ulicy Chłodnej 51. Na lokalny rynek dostarcza około 44 000 mkw. powierzchni do pracy. Obiekt na tle innych budynków w mieście wyróżnia się wyjątkową bryłą, której inspirację stanowiła architektura amerykańska lat 20. i 30. Wieżowiec został wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent, który potwierdza zastosowanie w budynku szeregu rozwiązań sprzyjających naturze.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)