Kolejny najemca z biurem w Widok Towers

Kolejny najemca z biurem w Widok Towers

Wieżowiec Widok Towers stale przyciąga kolejnych najemców. Tym razem umowa najmu dotyczy około 500 mkw. powierzchni biurowej dla firmy Funk Gruppe.

Powierzchnia w wieżowcu Widok Towers jest wciąż bardzo atrakcyjna dla kolejnych najemców. Tym razem na wynajem zdecydowała się firma Funk Gruppe, która działa w branży ubezpieczeń. Nowy najemca będzie miał do dyspozycji około 500 mkw. powierzchni biurowej obiektu oraz szereg udogodnień, jakie są dostępne w obiekcie.

Widok Towers to warszawski wieżowiec, który został zlokalizowany przy alejach Jerozolimskich. Ma charakterystyczną budowę, która przypomina dwie połączone ze sobą wieże. Obiekt ma 28 kondygnacji naziemnych i niemal 100 metrów wysokości oraz oferuje około 31 500 mkw. powierzchni całkowitej. Do dyspozycji najemców jest wiele udogodnień, takich jak na przykład podziemne miejsca parkingowe dla samochodów czy taras widokowy, z którego można podziwiać niezwykłą panoramę miasta. Atutem budynku jest także jego dogodna lokalizacja, która pozwala na swobodne przemieszczanie się oraz korzystanie z bogatej oferty handlowo-usługowej i gastronomicznej Śródmieścia.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)