Łódzki biurowiec Monopolis 2.0 na finiszu

Łódzki biurowiec Monopolis 2.0 na finiszu

Już niedługo zakończy się realizacja biurowca Monopolis 2.0, który powstaje jako część inwestycji rewitalizacji terenów i obiektów dawnego Monopolu Wódczanego.

W niedługiej przyszłości Łódź będzie mogła pochwalić się nowym budynkiem biurowym, który powstaje w ramach realizacji inwestycji odnawiania terenów po danym Monopolu Wódczanym. Biurowiec Monopolis 2.0 będzie wyjątkowym obiektem, który zaoferuje swoim najemcom szereg udogodnień, takich jak ciche i szybkie windy, klimatyzację połączoną z nawilżaniem powietrza czy niezależne źródła energetyczne, a także wysokiej klasy powierzchnię do pracy.

Monopolis 2.0 to biurowiec należący do kompleksu Monopolis, powstającego w ramach inwestycji rewitalizacji dawnych terenów zakładowych Monopolu Wódczanego. Cały obiekt zaoferuje łącznie ok. 24 000 mkw. powierzchni do pracy. To jednak nie jedyna funkcja kompleksu. Powstanie w nim także wiele ośrodków kulturalnych, takich jak muzeum, galeria czy teatr. Co więcej, biurowiec Monopolis 2.0 uzyskał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent. Oddanie całego kompleksu do użytku planowane jest na rok 2023.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)