Łódzki kompleks biurowy ma nowych najemców

Łódzki kompleks biurowy ma nowych najemców

Łódzki kompleks biurowy Symetris Business Park podpisał umowy najmu na blisko 1 300 mkw. powierzchni. Symetris Business Park to idealne miejsce dla firm pragnących rozwijać swój biznes i zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy. Jedyny w mieście, autorski koncept Book&Cook – łódzka przestrzeń kreatywna – w nowo otwartej kawiarni oferuje zimne i ciepłe napoje, przekąski oraz gotowe do odgrzania dania kuchni międzynarodowej.

Firma Xsys, dostawca kompletnych rozwiązań w zakresie przygotowania do druku fleksograficznego i typograficznego, wynajęła prawie 370 mkw. przestrzeni biurowej w Symetris Business Park. IRIS Telecommunication Poland, świadcząca usługi w zakresie projektowania, budowy, nadzoru, utrzymania i modernizacji szerokopasmowych oraz mobilnych sieci telekomunikacyjnych w całej Polsce, wynajęła biuro o powierzchni blisko 650 mkw.

Ogólnopolski deweloper Archicom, notowany na warszawskiej GPW, otworzy jesienią w kompleksie biuro sprzedaży mieszkań. Firma, działająca od ponad trzech dekad, zajmie 210 mkw. powierzchni biurowej.

Symetris Business Park to kompleks dwóch budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni ponad 19 tys. mkw. Zaprojektowany z myślą o stworzeniu inspirującego i przyjaznego środowiska pracy, co potwierdzają certyfikacje BREEAM na poziomie Excellent oraz rating WELL HSR. Modernistyczna architektura obiektu, z delikatną i elegancką konstrukcją, nawiązuje do historycznego dziedzictwa Łodzi.

Właścicielami Symetris Business Park są Henderson Park, posiadający 70 proc. udziałów, oraz EPP, właściciel 30 proc., który odpowiada również za zarządzanie kompleksem.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)