1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Nowy Rynek E
  4. Międzynarodowa firma stawia na Nowy Rynek w Poznaniu

Międzynarodowa firma stawia na Nowy Rynek w Poznaniu

Międzynarodowa firma stawia na Nowy Rynek w Poznaniu

Nowy Rynek w Poznaniu dynamicznie zapełnia się najemcami, a tym razem dołącza do nich międzynarodowa firma GFT, specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań cyfrowych. Firma GFT wynajmuje 1000 mkw. powierzchni biurowej w budynku E kompleksu Nowy Rynek, który został wyposażony w proekologiczne rozwiązania i zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia biznesu. W procesie transakcji doradzała firma CBRE.

GFT jest liderem w dziedzinie transformacji cyfrowej, tworząc zrównoważone rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, takich jak sztuczna inteligencja i blockchain/DLT. Firma posiada bogate doświadczenie technologiczne, silne partnerstwa i wszechstronną wiedzę o rynku. Eksperci GFT wdrażają skalowalne aplikacje umożliwiające łatwy i bezpieczny dostęp do innowacyjnych modeli biznesowych. Dzięki swojej obecności na ponad 15 rynkach na całym świecie, GFT jest blisko swoich klientów. Firma czerpie z ponad 35-letniego doświadczenia i posiada zespół złożony z ponad 10 000 utalentowanych specjalistów.

Zespół GFT będzie mógł korzystać z rozwiązań umożliwiających oszczędzanie wody i energii elektrycznej. Przestrzenie biurowe zapewnią różnorodne środowiska pracy, które dostosują się do potrzeb zespołu, umożliwiając pracę w grupie lub zapewniając ciszę i skupienie. To szczególnie ważne, ponieważ według raportu przygotowanego przez Skanska, Business Link i firmę Workplace, co piąta osoba ma cechy neuroatypowe, co oznacza, że może wymagać innych rozwiązań, które zapewnią komfort i maksymalną efektywność pracy. GFT planuje wprowadzić się do budynku E w czwartym kwartale 2023 roku.

Budynek E Nowego Rynku został oddany do użytku w kwietniu tego roku. Inwestycja realizowana przez Skanska przyniosła na lokalny rynek 28,5 tys. mkw. powierzchni zgodnej z zasadami ESG. Budynek znajduje się w pobliżu dworca Poznań Główny i posiada doskonałe połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta. Łatwo można stąd dotrzeć na Stare Miasto oraz na lotnisko. W okolicy znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych i placówek kulturalnych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)