1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Mogilska 35 Office
  4. Mogilska 35 Office z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent

Mogilska 35 Office z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent

Mogilska 35 Office z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent

Najnowsza inwestycja firmy Warimpex, biurowiec zlokalizowany przy ul. Mogilskiej 35 w Krakowie, uzyskał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent. To potwierdzenie spełnienia wysokich standardów zrównoważonego rozwoju w branży budowlanej. Otwarty pod koniec 2023 roku, budynek Mogilska 35 Office stanowi nowoczesny obiekt klasy A, zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Oferuje ponad 11 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem, rozlokowanej na sześciu kondygnacjach.

Certyfikat BREEAM, najbardziej rozpoznawalny w Polsce w dziedzinie zrównoważonego budownictwa, potwierdza, w jakim stopniu nieruchomości są przyjazne dla środowiska. W przypadku certyfikacji BREEAM In-Use, skupionej na istniejących budynkach, uwaga skierowana jest na dziesięć obszarów, takich jak zarządzanie, ograniczenie zużycia energii i wody, redukcja odpadów i zanieczyszczeń, wykorzystanie terenu i ekologia, materiały, transport, innowacje, zdrowie i samopoczucie.

Budynek Mogilska 35 Office, oprócz uzyskanego certyfikatu, oferuje wiele rozwiązań zwiększających komfort pracy. Sale konferencyjne wyposażone są w czujniki CO2, zastosowano również wentylację nawiewno-wywiewną z klimatyzacją oraz materiały tłumiące hałas, co klasyfikuje go jako obiekt niskiego poziomu uciążliwości akustycznej. Dodatkowo, najemcy mają dostęp do stacji ładowania samochodów elektrycznych i infrastruktury dla rowerzystów, a budynek jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Biurowiec wprowadził liczne środki przyjazne dla środowiska, mające na celu redukcję zużycia energii i wody, takie jak elektrozawory w sanitariatach czy system BMS do zbierania wody deszczowej. Projektanci uwzględnili również działania wspierające racjonalną gospodarkę odpadami. W trosce o bioróżnorodność i komfort pracowników, inwestor wyposażył obiekt w liczne elementy zielone, takie jak tarasy z biologicznie czynnymi dachami, roślinność pnącą oraz dziedziniec, który zostanie obsadzony drzewami i krzewami.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)