Movatoo z siedzibą w Warszawie

Movatoo z siedzibą w Warszawie

Kolejny najemca w Widok Towers. Do budynku wprowadzi się firma Movatoo, która działa na rynku nieruchomości. Nowy najemca zajmie około 1 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni w wieżowcu.

Do nowoczesnego warszawskiego wieżowca Widok Towers wprowadza się nowy najemca. Będzie nim przedsiębiorstwo Movatoo, którego działania dotyczą branży nieruchomości. Pracownicy firmy zajmą około 1 000 mkw. przestrzeni biurowej obiektu Widok Towers. To już kolejna podpisana umowa najmu w tym obiekcie w ostatnim czasie.

Widok Towers to warszawska wieża biurowa, która został usytuowana przy alejach Jerozolimskich. Ta lokalizacja jest jednym z głównych atutów budynku, ponieważ pozwala najemcom na korzystanie z bogatej oferty handlowo-usługowej i gastronomicznej Śródmieścia. Budynek na lokalny rynek dostarcza około 31 500 mkw. powierzchni całkowitej i wznosi się na wysokość prawie 100 metrów. Do ich dyspozycji są także podziemne miejsca parkingowe oraz wyjątkowy taras widokowy, który zapewnia niepowtarzalny widok na Warszawę. Obiekt wyróżnia się także charakterystyczną bryłą, która przywodzi na myśl połączenie dwóch wież.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)