1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. CRAFT
  4. Naprzeciwko Silesia City Center wybudowano nowy biurowiec

Naprzeciwko Silesia City Center wybudowano nowy biurowiec

Naprzeciwko Silesia City Center wybudowano nowy biurowiec

Biurowiec CRAFT zostanie oddany do użytku do końca III kwartału tego roku. Inwestycja firmy Ghelamco składa się z trzech zachodzących na siebie prostopadłościanów i jest już w ostatniej fazie realizacji.

CRAFT to nowoczesny biurowiec wysokiej klasy, oferujący 26 700 metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia. Wysoki na 55 metrów budynek posiada dwukondygnacyjny parking podziemny z 218 stanowiskami oraz dodatkowo 28 miejsc na zewnątrz obiektu. Wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, m.in. opracowany przez firmę Ghelamco system operacyjny dla budynków SignalOS, CRAFT zapewnia wysoki standard użytkowania.

Biurowiec składa się z trzech zachodzących na siebie prostopadłościanów, co umożliwiło stworzenie sześciu tarasów, w tym jednego na dachu. Elewacja budynku została wykonana z miedzianych elementów, nadając mu industrialny charakter, który nawiązuje do dziedzictwa Katowic.

CRAFT znajduje się w samym centrum Katowic, przy Chorzowskiej – głównej arterii komunikacyjnej aglomeracji śląskiej. Biurowiec spełnia najwyższe standardy ekologiczne i posiada certyfikat w ekologicznym systemie BREEAM na poziomie Excellent.

W budynku znajdują się również stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz 60 miejsc na rowery z udogodnieniami takimi jak szatnie i prysznice, co wpisuje się w zieloną filozofię tej inwestycji.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)