1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. PALIO A - Biura serwisowane
  4. Nowa dzielnica Gdańska z gotowymi biurowcami Palio Office Park

Nowa dzielnica Gdańska z gotowymi biurowcami Palio Office Park

Nowa dzielnica Gdańska z gotowymi biurowcami Palio Office Park

Na historycznych terenach Stoczni Gdańskiej aktualnie trwa budowa Palio Office Park, nowoczesnego kompleksu biurowo-usługowego. Pierwsze dwa biurowce są już ukończone, a trzeci budynek znajduje się w fazie budowy.

Palio Office Park jest pionierskim projektem Cavatina Holding w Trójmieście, stanowiącym doskonały przykład rewitalizacji dawnych przemysłowych dzielnic. Kompleks powstaje na terenach poprzemysłowych w nowej dzielnicy Gdańska - Młode Miasto, która w najbliższych latach ma stać się jednym z symboli trójmiejskiej aglomeracji. Połączenie nowoczesnej architektury z zabytkową zabudową jest charakterystycznym elementem tego projektu.

W celu zachowania ekspozycji historycznych zabudowań Stoczni Gdańskiej, architekci zdecydowali się na płynne przejście między wysokościami budynków, które zostało osiągnięte poprzez układ tarasowy. Całkowita liczba budynków w trójmiejskim projekcie na terenie Stoczni Gdańskiej wyniesie osiem. Najwyższy z tych obiektów będzie miał 8 kondygnacji, natomiast najniższy tylko 3. W trakcie realizacji tego przedsięwzięcia inwestor współpracuje z samorządem.

Pierwszy etap projektu (budynek A) dostarczył na rynek 16 600 metrów kwadratowych powierzchni GLA. W kwietniu 2022 roku oddany został do użytku biurowiec Palio B o powierzchni 7 700 metrów kwadratowych GLA. Obecnie trwa budowa trzeciego etapu, czyli Palio C, który będzie oferować prawie 13 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej klasy A.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)