Nowi najemcy w Gdański Business Center

Nowi najemcy w Gdański Business Center

Nowym najemcą kompleksu Gdański Business Center zostało wydawnictwo Story House Egmont, będące częścią skandynawskiej grupy medialnej. Obecnie jest jednym z największych w kraju wydawców czasopism, komiksów oraz gier planszowych dla dzieci i młodzieży. Polski oddział powstał w 1990 roku. Story House Egmont wynajmie 925 mkw. powierzchni biurowej od 1 sierpnia 2024 roku.

Kolejnym nowym najemcą jest Aviva Service Excellence Centre, działający w Polsce od 13 lat i oferujący usługi eksperckie w zakresie aktuariatu, IT, data science, CISO, finansów oraz ryzyka.

Gdański Business Center to nowoczesny kompleks czterech budynków biurowych klasy A, zlokalizowany w centrum Warszawy, należący do portfolio Savills Investment Management. Kompleks oferuje łącznie 101 000 mkw. powierzchni i powstał w dwóch fazach: w 2014 i 2016 roku. Poza przestrzeniami biurowymi, na terenie kompleksu znajdują się kawiarnia, salon kosmetyczny, przedszkole, centra medyczne, klub fitness Zdrofit oraz ogólnodostępny dziedziniec z zielenią i małą architekturą.

Gdański Business Center oferuje 1379 miejsc parkingowych podziemnych i 76 naziemnych, a także infrastrukturę dla rowerzystów, w tym 416 stojaków rowerowych, szatnie i prysznice. Wśród kluczowych najemców parku biurowego znajdują się Allianz, KPMG, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Provident, Philip Morris, Euronet, Nielsen i Dell.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)