Rekordowy wynik wieżowca Skysawa

Rekordowy wynik wieżowca Skysawa

Wieżowiec Skysawa, który wchodzi w skład powstającego przy ulicy Świętokrzyskiej 36 w Warszawie kompleksu, otrzymał najwyższą ocenę w schemacie BREEAM.

Certyfikat BREEAM to jedna z najczęściej wykorzystywanych metod weryfikacji  ekologiczności budynków. Analizie podlegają obszary takie jak: zarządzanie projektem inwestycji i procesem budowy, zużycie energii, zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, zanieczyszczenie środowiska, lokalizacja budynku i transport, zarządzanie wodą i odpadami, wykorzystanie terenu, innowacyjność oraz ekologia. Suma ocen poszczególnych kategorii składa się na wynik końcowy. Budynki mogą otrzymać certyfikat na poziomie Pass, Good, Very good, Excellent lub Outstanding.

Wieżowiec Skysawa zdobył 93,6 pkt., przez co uzyskał ocenę Outstanding. Zapewniło mu to najwyższy wynik w Polsce w schemacie BREEAM International New Construction 2016.

Kompleks Skysawa mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Oddanie do użytku pierwszego budynku jest przewidziane na trzeci kwartał bieżącego roku. Łącznie Skysawa ma oferować swoim najemcom powierzchnię o wielkości około 34 550 mkw.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)