Rusza remont Warsaw Financial Center

Rusza remont Warsaw Financial Center

Warsaw Financial Center, 32-piętrowy wieżowiec inspirowany architekturą chicagowskich wieżowców, przejdzie proces modernizacji. Biurowiec ten jest własnością CPI Property Group (CPIPG), największego inwestora w nieruchomości komercyjne w Czechach, Berlinie oraz regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

WFC, wznoszący się na imponującą wysokość 144 metrów, znajduje się na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej w dzielnicy Śródmieście. W pierwszej kolejności przeprowadzony zostanie remont lobby, które będzie dostosowane do potrzeb i wymagań najemców.

32-piętrowy biurowiec Warsaw Financial Center oferuje imponującą powierzchnię najmu wynoszącą 50 000 metrów kwadratowych. Wiele renomowanych firm z sektorów prawnego, doradczego, IT, finansowego oraz FMCG znalazło tu swoje siedziby. CPI Property Group, jedna z wiodących firm inwestujących w nieruchomości komercyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, jest właścicielem i zarządcą tego biurowca w Polsce.

Prace modernizacyjne rozpoczną się w czerwcu, mają one na celu przekształcenie przestrzeni biurowca w nowoczesną i funkcjonalną strefę spotkań oraz obsługi gości. W odnowionym lobby pojawią się nowe ergonomiczne meble, duża ilość zieleni oraz wykończenia i dekoracje podkreślające charakter poszczególnych obszarów. Ponadto, wprowadzony zostanie nowy system informacyjny, który będzie informować o najemcach mających swoje siedziby w tym stołecznym biurowcu.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)