Siedziba Asseco Poland w kompleksie Cavatina Hall

Siedziba Asseco Poland w kompleksie Cavatina Hall

Firma Asseco Poland postanowiła otworzyć swoja nową siedzibę w wielofunkcyjnym kompleksie budynków Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Nowy najemca zajmie około 440 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie.

Kolejna umowa najmu powierzchni biurowej w kompleksie Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Firma Asseco Poland, która pochodzi z Rzeszowa, a teraz jest głównym dostawcą usług z zakresu informatyki w tej części Europy, otworzyła swoją nową siedzibę w kraju. Nowy najemca budynku biurowego z kompleksu Cavatina Hall zajmie przeszło 440 mkw. powierzchni do pracy rozmieszczonej na trzecim piętrze. Przy wyborze nowej siedziby najważniejszym dla firmy był codzienny komfort jej pracowników. Wymóg mógł zostać spełniony dzięki obecności w obiekcie przestrzeni biurowej klasy A.

Cavatina Hall jest nowoczesnym kompleksem wielofunkcyjnym, który powstaje w Bielsku-Białej przy ulicach Dworkowej i Sempołowskiej. Jest także pierwszym w mieście obiektem, który dostarcza powierzchni biurowej klasy A, która wynosi około 9 000 mkw. Dodatkowo w kompleksie znajduje się również miejsce pod lokale usługowe, sala koncertowa czy studio nagrań. Do dyspozycji najemców jest podziemny parking samochodowy oraz infrastruktura rowerowa. Inwestycja została wyróżniona certyfikatem BREEAM, który potwierdza zastosowanie w obiekcie szeregu rozwiązań proekologicznych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)