Siedziba firmy sennder we Wrocławiu powiększa się

Siedziba firmy sennder we Wrocławiu powiększa się

Jeden z najemców wrocławskiego kompleksu biurowego Centrum Południe postanowił zwiększyć zajmowaną przez siebie przestrzeń do pracy. Łącznie firma sennder będzie dysponować około 2 500 mkw. powierzchni biurowej.

Na początku ubiegłego roku do wrocławskiego budynku biurowego Centrum Południe wprowadziła się firma sennder. Wtedy podpisano umowę najmu na przeszło 1 200 mkw. przestrzeni do pracy. W ostatnim czasie firma postanowiła powiększyć swoje biuro o dodatkową powierzchnię. Z tego powodu sennder wynajął dodatkowe piętro w jednym z budynków biurowych i tym samym siedziba zwiększy swoją powierzchnię o ponad 1 300 mkw. Firma stale powiększa swój zespół i planuje tworzyć kolejne miejsca pracy.

Centrum Południe jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym wrocławskim kompleksem położonym w dzielnicy Krzyki przy ulicy Powstańców Śląskich. Park biurowy sąsiaduje z wyjątkowo rozpoznawalną budowlą Sky Tower. W skład kompleksu wchodzi pięć budynków, które łącznie na lokalny rynek dostarczają około 85 000 mkw. powierzchni całkowitej. Do dyspozycji najemców są naziemne i podziemne miejsca parkingowe, udogodnienia dla rowerzystów, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, a także zielone tereny wokół obiektu i tarasy.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)