1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Sky Tower
  4. Sky Tower nową siedzibą dla spółki z sektora kosmicznego

Sky Tower nową siedzibą dla spółki z sektora kosmicznego

Sky Tower nową siedzibą dla spółki z sektora kosmicznego

Wieżowiec Sky Tower stał się nową siedzibą dla spółki z sektora kosmicznego - SatRev. Firma ta wywodzi się z Wrocławia i specjalizująca się w działalności kosmicznej, wynajęła około 600 metrów kwadratowych powierzchni, trzykrotnie większej od dotychczasowego biura i laboratoriów zlokalizowanych w Praczach Odrzańskich.

SatRev, które niedawno świętowało siódmą rocznicę powstania, obecnie zarządza aż jedenastoma własnymi satelitami w przestrzeni kosmicznej i intensywnie pracuje nad rozwojem kolejnych projektów. Ich zaawansowane inżynieryjne osiągnięcia cieszą się uznaniem na rynku.

Nowa siedziba w wieżowcu Sky Tower we Wrocławiu zapewnia idealne warunki dla rozwoju firmy. Przestronne biuro i laboratoria pomieszczą łącznie 80 pracowników, którzy będą pracować zarówno w części biurowej, jak i laboratoryjnej.

Nowa siedziba SatRev wyposażona jest w trzy sale konferencyjne oraz pięć gabinetów przeznaczonych dla specjalistów nietechnicznych. W części laboratoryjnej znajdziemy laboratorium główne, w którym pracują wszyscy inżynierowie, a także dedykowane laboratoria: "Clean Room" (Czysta Komora), "Laboratorium Optyczne" oraz "Laboratorium Mechaniczne". To zaawansowane wyposażenie umożliwi SatRev prowadzenie wysokiej jakości badań i testów, niezbędnych do rozwijania innowacyjnych rozwiązań kosmicznych.

Przeprowadzka do nowego biura stanowi dla SatRev ważny krok w rozwoju firmy, umożliwiając bardziej efektywne działania, zwiększenie zespołu specjalistów oraz kontynuowanie fascynujących projektów kosmicznych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)