The Park Kraków zyskał nowego najemcę

The Park Kraków zyskał nowego najemcę

The Park Kraków zyskał pierwszego najemcę. W biurowcu B2 tego kompleksu swoje biuro ulokowała firma Infogain - wiodący dostawca rozwiązań technologicznych, który ma swoją siedzibę w Dolinie Krzemowej. Infogain specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych platform cyfrowych. Firma zajmie powierzchnię 650 mkw. na piątym piętrze budynku B2, który ma zostać oddany do użytku w trzecim kwartale bieżącego roku.

Kompleks The Park Kraków składa się z kilku budynków biurowych, z których pierwszy został już oddany do użytku w maju 2022 roku. Firma OTCF była pierwszym najemcą tego biurowca. Warto również wspomnieć, że w budynku B1, który zostanie otwarty pod koniec tego roku, znajdzie się klub fitness My Fitness Place. Ponadto, niedługo rozpocznie działalność niewielki sklep spożywczy.

Oprócz tradycyjnych przestrzeni biurowych, kompleks The Park Kraków oferuje również ponad 3 hektary przestrzeni wewnętrznej, gdzie znajduje się dużo zieleni, elementy wodne oraz naturalne materiały. Dodatkowo, kompleks zapewnia infrastrukturę dla rowerzystów, co stanowi dodatkową atrakcję dla pracowników i odwiedzających.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)