W Szczecinie powstaje nowy biurowiec

W Szczecinie powstaje nowy biurowiec

W Szczecinie powstaje nowy biurowiec w lokalizacji z widokiem m.in. na jezioro Dąbie Nowy. Inwestycja jest obecnie w trakcie budowy a jej zakończenie planowane jest na 2025 rok.

Deweloper, który dotychczas zyskał uznanie w województwie zachodniopomorskim dzięki realizacji mieszkań o wysokim standardzie, obecnie prowadzi budowę nowoczesnego biurowca. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca CLUBHOUSE, firma Marina Developer realizuje swój nowy projekt biurowy. Marina Hangar będzie nowoczesnym, 4-kondygnacyjnym biurowcem, oferującym przedsiębiorcom ponad 2000 m kwadratowych przestrzeni do pracy. Każde piętro będzie miało około 450 m kwadratowych, a wysokość pomieszczeń wahać się będzie od 300 do 473 cm.

Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Przestrzennej, na prawym brzegu rzeki, w sąsiedztwie jeziora Dąbie i historycznego hangaru. Aktualnie budowa obiektu znajduje się na etapie ukończenia czwartej i ostatniej kondygnacji. Wkrótce biurowiec osiągnie stan surowy otwarty i rozpoczną się prace wykończeniowe.

Pierwsze prace na działce przy ulicy Przestrzennej rozpoczęły się w październiku 2023 roku, a zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2025 r.

Za projekt architektoniczny odpowiadają specjaliści z pracowni Orłowski Szymański, natomiast inwestorem jest spółka Marina Developer.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)