Właściciel marki home&you w gdańskim biurowcu Alpha

Właściciel marki home&you w gdańskim biurowcu Alpha

Port Lotniczy Gdańsk zawarł umowę najmu na ponad 3,6 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni w biurowcu Alpha, będącym częścią projektu Airport City Gdańsk, z firmą BBK, właścicielem marek home&you oraz Essex. BBK S.A. dołącza do projektu biurowego Airport City Gdańsk, stając się trzecim najemcą, po Solidigm (należącym do światowego giganta z branży elektronicznej SK Hynix) oraz biurze wynajmu samochodów MiniCity.

Podpisanie umowy z BBK S.A. oznacza, że budynek ACG Alpha osiągnął poziom skomercjalizowania na poziomie niemal 80 procent. BBK S.A. to polska firma z Trójmiasta, która od ponad 30 lat towarzyszy klientom w realizacji ich marzeń o idealnym wnętrzu.

Biurowiec Alpha składa się z 6 pięter i oferuje łącznie 8,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni najmu. Dodatkowo, dwie kondygnacje podziemne zapewniają 197 miejsc parkingowych. Alpha jest pierwszym z siedmiu planowanych biurowców i obiektów komercyjnych w ramach Airport City Gdańsk, nowoczesnej dzielnicy lotniskowej o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 100 tysięcy metrów kwadratowych.

Niezwykłym atutem Airport City Gdańsk jest jego doskonała lokalizacja w sąsiedztwie lotniska, obwodnicy Trójmiasta oraz bliskość wjazdu na autostradę A1. Ponadto, projekt ten oferuje doskonały dostęp do Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, komunikacji miejskiej oraz sieci tras rowerowych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)