1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Quorum A
  4. Wrocławski Quorum prezentuje się coraz bardziej okazale

Wrocławski Quorum prezentuje się coraz bardziej okazale

Wrocławski Quorum prezentuje się coraz bardziej okazale

Kolejne budynki kompleksu wielofunkcyjnego Quorum, będącego największym tego typu projektem we Wrocławiu, nabierają kształtów. Prace budowlane zbliżają się do finału - jeszcze w bieżącym roku zakończona zostanie budowa wieży mieszkalnej, natomiast na początku 2024 roku planowane jest ukończenie nowoczesnych biur.

Quorum to rozległy kompleks wielofunkcyjny, powstający wzdłuż brzegu rzeki Odry w wrocławskiej dzielnicy Szczepin. Projekt jest prowadzony przez Cavatina Holding. Całkowita powierzchnia GLA (Gross Leasable Area) tego przedsięwzięcia wynosi 91 182 mkw. Przyszli najemcy i użytkownicy przestrzeni biurowej będą mogli skorzystać z parkingu o pojemności ponad 1 200 miejsc postojowych.

W ramach kompleksu Quorum już teraz oddano do użytku budynek oznaczony jako D. W październiku 2022 roku ten obiekt dostarczył na rynek wrocławski ponad 16 200 mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na sześciu kondygnacjach. Budynek biurowy posiada również przestrzeń przeznaczoną pod cele handlowo-usługowe o powierzchni około 1 000 mkw.

W fazie zaawansowanej budowy znajduje się 43-metrowy budynek A, który oferuje aż 18 000 mkw. powierzchni biurowej dostępnej do wynajęcia.

Najbardziej czasochłonne prace prowadzone są przy budowie imponującego 140-metrowego wieżowca, o łącznej powierzchni do wynajęcia wynoszącej niemal 52 000 mkw. Ten budynek stanie się drugim co do wysokości budynkiem we Wrocławiu po słynnym Sky Tower. Cały proces tworzenia kompleksu Quorum, położonego przy ulicy Sikorskiego 34, rozpoczął się w listopadzie 2020 roku.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)