Zielone patio kompleksu Face2Face Business Campus gotowe

Zielone patio kompleksu Face2Face Business Campus gotowe

Katowicki kompleks biurowy Face2Face Business Campus zyskał zielone, wielofunkcyjne patio usytuowane między budynkami. Inwestycja zajęła ok. 4 000 mkw. przestrzeni.

Zakończyła się realizacja zielonego patio pomiędzy budynkami kompleksu biurowego Face2Face Business Campus. Zagospodarowano ok. 4 000 mkw. powierzchni przy obiekcie, która została już oddana do użytku. W projekcie wielofunkcyjnego patio, który powstał w biurze projektowym MAŁECCY, znalazło się wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą zarówno na odpoczynek i relaks, jak i na skupienie podczas pracy wśród natury. Patio zawiera w sobie między innymi wiśniowy sad, strefy relaksu czy boiska, na których można grać w siatkówkę lub koszykówkę.

Kompleks Face2Face Business Campus został usytuowany przy ulicy Żelaznej w Katowicach. Składają się na niego dwa budynki, których łączna powierzchnia do wynajęcia sięga ok. 46 000 mkw. Oprócz wspomnianego wcześniej wielofunkcyjnego patio, obiekt jest wyposażony w wiele udogodnień dla swoich najemców. Posiada naziemne i podziemne miejsca parkingowe oraz wiele rozwiązań proekologicznych, co zostało wyróżnione certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)