Zmiana krakowskiej siedziby firmy Skanska

Zmiana krakowskiej siedziby firmy Skanska

Firma Skanska postanowiła zmienić lokalizację swojej krakowskiej siedziby. Od teraz biuro dewelopera będzie znajdować się w budynku Tischnera Office.

W pierwszym kwartale 2021 roku biurowiec Tischnera Office zyskał nowego, wyjątkowego najemcę. Swoją siedzibę postanowiła ulokować tam Skanska, jedna z najważniejszych firm zajmujących się usługami deweloperskimi oraz budowlanymi. Nowe biuro przedsiębiorstwa znajduje się na pierwszym piętrze budynku Tischnera Office i zajmuje ok. 500 mkw. wysokiej klasy powierzchni do pracy. Pracownicy firmy Skanska będą mieli również dostęp do zielonego patio znajdującego się wewnątrz biurowca.

Biurowiec Tischnera Office to bogaty w zielone przestrzenie do relaksu budynek, usytuowany przy ulicach Zakopiańskiej oraz Tischnera w Krakowie. Obiekt dostarcza na rynek ok. 34 000 mkw. powierzchni znajdującej się na 10 kondygnacjach. Do dyspozycji najemców są liczne miejsca parkingowe oraz infrastruktura dla rowerzystów. Biurowiec wyróżnia się również dużą ilością terenów zielonych, których łączna powierzchnia wynosi prawie 2 700 mkw. W budynku znajdują się między innymi wewnętrzne zielone patio oraz liczne tarasy.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)