Zmiana siedziby firmy AmRest we Wrocławiu

Zmiana siedziby firmy AmRest we Wrocławiu

Po 11 latach firma AmRest zmienia swoją siedzibę we Wrocławiu. Od teraz spółka będzie miała swoje nowe biuro w jednym z budynków kompleksu Centrum Południe.

Firma AmRest to europejski lider wśród operatorów zarządzających markami gastronomicznymi, który w Polsce jest odpowiedzialny za brandy takie jak KFC, Starbucks czy Burger King. Po ponad 10 latach spółka zmieniła swoją dotychczasową siedzibę we Wrocławiu. Od teraz AmRest zajmuje ok. 7 000 mkw. powierzchni biurowej w nowoczesnym kompleksie Centrum Południe, należącym do firmy Skanska.

Centrum Południe to wielofunkcyjny kompleks, na który składa się 5 budynków biurowych. Obiekt oferuje łącznie 85 000 mkw. powierzchni całkowitej. Kompleks znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu niedaleko innego charakterystycznego budynku – Sky Tower. Do dyspozycji najemców oddano podziemny parking samochodowy, rozbudowaną infrastrukturę rowerową oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Dodatkowym atutem są obecne w obiekcie tarasy oraz zielone tereny zapewniające pracownikom miejsce do odpoczynku.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)