1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Centrum Biurowe Lubicz I
  4. Zmiany w Centrum Biurowym Lubicz. Nowa nazwa i szereg udogodnień dla najemców

Zmiany w Centrum Biurowym Lubicz. Nowa nazwa i szereg udogodnień dla najemców

Zmiany w Centrum Biurowym Lubicz. Nowa nazwa i szereg udogodnień dla najemców

Centrum Biurowe Lubicz zmieni się w Lubicz Park. Obiekt zostanie poddany modernizacji i zaoferuje swoim najemcom cały szereg nowych udogodnień.

Jeden z krakowskich obiektów, usytuowany w centrum miasta, zostanie poddany modernizacji. Dawne Centrum Biurowe Lubicz zyskało już nową nazwę – Lubicz Park – a teraz rozpocznie się także proces modernizacji kompleksu. W planach jest zagospodarowanie terenu wokół obiektu, remont części wspólnych budynków oraz stworzenie nowych udogodnień dla najemców.

Po zakończeniu realizacji inwestycji, które planowane jest na III kwartał 2022 roku, w obiekcie i na terenie wokół niego znajdą się między innymi: rozbudowana infrastruktura rowerowa, stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy specjalne strefy rekreacji. Całość dopełnia zieleń, pojawią się nowe nasadzenia: drzewa, krzewy i ozdobna trawa. Dzięki wprowadzonym zmianom powstanie dodatkowa przestrzeń dla użytkowników tego biurowca do pracy, spotkań i rekreacji na świeżym powietrzu.

Ponadto obiekt będzie mógł pochwalić się odnowionymi wnętrzami części wspólnych: lobby, recepcje i atrium. Dodatkowym atutem będzie wprowadzenie aplikacji zarządzającej budynkiem, dzięki niej będziemy mogli między innymi bezdotykowo przywołać windę czy wejść bez konieczności posiadania przy sobie karty.

Dawne Centrum Biurowe Lubicz, teraz znane pod nazwą Lubicz Park, to kompleks dwóch krakowskich biurowców. Obiekt został usytuowany przy Rondzie Mogilskiego i oferuje ok. 33 000 mkw. powierzchni całkowitej. Jest wyposażony w wiele rozwiązań proekologicznych, dzięki czemu nosi miano jednego z najbardziej zielonych obiektów biurowych. Dodatkowym atutem kompleksu jest posiadanie przez niego certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)