Zmiany we wrocławskim biurowcu Wratislavia Tower

Zmiany we wrocławskim biurowcu Wratislavia Tower

Budynek Wratislavia Tower przejdzie gruntowny remont, który rozpoczął się w sierpniu br. Jego zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2023 roku. Jakie zmiany czekają wrocławski biurowiec?

Wrocławski budynek biurowy Wratislavia Tower powstał w latach 1999-2002. W ostatnim czasie właściciel obiektu – Futureal Investments Partners – podjął decyzję o przeprowadzeniu jego modernizacji. Zmianom ulegnie elewacja budynku oraz systemy wewnątrz obiektu. Zmodernizowane zostaną m.in. klimatyzacja i wentylacja oraz system ogrzewania. Dodatkowo remont przejdzie kino, a w parkingu powstaną stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Prace rozpoczęły się w sierpniu br. i potrwają do drugiego kwartału 2023 roku. Po ich zakończeniu budynek będzie mógł pochwalić się certyfikacją  BREEAM Excellent In-Use.

Wratislavia Tower to zlokalizowany w centrum Wrocławia budynek biurowy. Na lokalny rynek dostarcza około 12 000 mkw. do wynajęcia. Obecnie głównym najemcą obiektu jest Miasto Wrocław, które wynajęło aż. 54 proc. powierzchni budynku, który będzie lokalizacją Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)