1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Fabryka Norblina / ARTN - Art Norblin Galwan
  4. Znamy datę otwarcia Fabryki Norblina. Kończy się rewitalizacja obiektu

Znamy datę otwarcia Fabryki Norblina. Kończy się rewitalizacja obiektu

Znamy datę otwarcia Fabryki Norblina. Kończy się rewitalizacja obiektu

Prace nad wielofunkcyjnym kompleksem Fabryka Norblina zbliżają się ku końcowi. Ich ostatni etap zwiastuje szybkie zakończenie inwestycji i udostępnienie jej mieszkańcom Warszawy.

Miejsce po dawnych zakładach platerniczych Norblin, Bracia Buch i T. Werner, a po II wojnie światowej Walcowni Metali Warszawa, jest teraz terenem inwestycji Grupy Capital Park, na którym odbywa się rewitalizacja zabytkowych budynków i wznoszenie zabudowy biurowej. Wykonawcą inwestycji została firma Warbud SA. Obecnie trwają prace nad terenami wokół Fabryki Norblina oraz specjalnymi alejkami między zachowanymi i odnowionymi elementami historycznej fabryki. Obiekt, ze względu na wartość historyczną oraz wiek, wymagał przeprowadzenia niezbędnych prac konserwatorskich, które obecnie są już w finalnej fazie. Rewitalizacji zostały poddane również maszyny i urządzenia dawnej fabryki.

Fabryka Norblina będzie dysponowała ok. 41 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A+. Właśnie trwają prace aranżacyjne nowoczesnych pomieszczeń, co zwiastuje szybkie zakończenie inwestycji i oddanie jej do użytku, które planowane jest na jesień br. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia PRC Architekci. Obiekt zaoferuje swoim najemcom wiele udogodnień, m.in. miejsca parkingowe dla aut oraz w pełni zautomatyzowany parking rowerowy. Fabrykę Norblina na swoje siedziby wybrały m.in. takie firmy, jak Allegro, SEB Bank czy Japan Tobacco International. Pierwsi najemcy wprowadzą się do budynku już na początku września.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)