OKÓLNA

ul. Okólna 48, Warszawa, Praga

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Nowoczesny budynek wybudowany w 2016r. Wykonany w technologi murowanej i ocieplony wełną. Elewacja z aluminium, szkła i piaskowca. Wnętrza zaprojektowano w nowoczesnym, industrialnym stylu.W części biurowej podłogi na parterze są wyłożone wielkoformatowym gresem, a na piętrze wykładziną dywanową. W halach są wykonane betonowe podłogi bezpyłowe o dużej nośności.Przed budynkiem jest plac manewrowy dla samochodów dostawczych oraz parking dla 40 samochodów osobowych. Rampa przed halą dostaw jest dostosowana do różnych samochodów dostawczych oraz posiada dwa doki przeładunkowe dla TIR. W hali dostaw zamontowany jest wysokiej rozdzielczości system monitorowania pakowania przesyłek.Cały teren jest ogrodzony. W budynku jest całodobowa, profesjonalna ochrona fizyczna.Budynek jest wyposażony w zaawansowane systemy ochrony technicznej: wielostrefowy system alarmowy, system 48 kamer wysokiej rozdzielczości, kontrolę dostępu oraz system wykrywania pożaru.Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne jest wykonane w technice LED, co zapewnia doskonały poziom oświetlenia oraz niskie koszty eksploatacji.W budynku zamontowano nowoczesne systemy grzewcze i wentylacyjne (w biurach ogrzewanie podłogowe,w halach nagrzewnice wodne, zasilane z własnej kotłowni gazowej). Cała przestrzeń biurowa jest klimatyzowana.Budynek posiada sieć komputerową 6 kat. oraz nowoczesną serwerownię i system telekomunikacyjny z telefonami IP HD.Do budynku doprowadzone jest bardzo szybkie łącze światłowodowe o dużej przepustowości.Atrakcyjna lokalizacja budynku wśród zieleni i jednocześnie blisko DK8 i S8.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
OKÓLNA, ul. Okólna 48, Praga, WarszawaOKÓLNA, ul. Okólna 48, Praga, Warszawa

ul. Okólna 48
Warszawa, Praga

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas