Bosch HQ

Al. Jerozolimskie 183, Warszawa, Ochota i Włochy

12345

5/5 (1 ocena)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

W budynku Bosch - Siemens HQ znajduje się 2 500 m2 biurowej powierzchni najmu rozmieszczonej na 3 kondygnacjach naziemnych. Konstrukcja biurowca pozwala na elastyczne i zgodne z potrzebami najemcy aranżacje przestrzeni. Budynek w całości zajmowany jest przez jedną firmę. Obiekt znajduje się na warszawskiej Ochocie, przy jednej z głównych arterii miejskich - Al. Jerozolimskich. Lokalizacja pozwala na sprawne połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami oraz szybki wyjazd z miasta. Dojazd samochodem do centrum zajmuje 15 minut, a na lotnisko Okęcie 20 minut. W pobliżu jest Park Szczęśliwicki, centra handlowe: Blue City i Reduta oraz stacja kolejowa Warszawa Zachodnia.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia2 500 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Bosch HQ, Al. Jerozolimskie 183, Ochota i Włochy, WarszawaBosch HQ, Al. Jerozolimskie 183, Ochota i Włochy, Warszawa
Szybkie zapytanie

Al. Jerozolimskie 183
Warszawa, Ochota i Włochy

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Dostępna powierzchniaNone—Nonem2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas