Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Bosch HQ

Al. Jerozolimskie 183, Warszawa, Ochota i Włochy

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

W budynku Bosch - Siemens HQ znajduje się 2 500 m2 biurowej powierzchni najmu rozmieszczonej na 3 kondygnacjach naziemnych. Konstrukcja biurowca pozwala na elastyczne i zgodne z potrzebami najemcy aranżacje przestrzeni. Budynek w całości zajmowany jest przez jedną firmę. Obiekt znajduje się na warszawskiej Ochocie, przy jednej z głównych arterii miejskich - Al. Jerozolimskich. Lokalizacja pozwala na sprawne połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami oraz szybki wyjazd z miasta. Dojazd samochodem do centrum zajmuje 15 minut, a na lotnisko Okęcie 20 minut. W pobliżu jest Park Szczęśliwicki, centra handlowe: Blue City i Reduta oraz stacja kolejowa Warszawa Zachodnia.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.