Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

PLL LOT HQ

ul. 17 Stycznia 39, Warszawa, Ochota i Włochy

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

PLL LOT HQ to nowoczesny budynek biurowy posiadający 7 kondygnacji naziemnych, o łącznej powierzchni najmu około 19 000 m2. Wysoki standard wykończenia tworzy komfortowe, bezpieczne i przyjazne warunki pracy. Budynek otrzymał podwójną szklaną elewację co zapewnia ochronę wnętrza przed hałasem dobiegającym z pobliskich pasów startowych lotniska oraz wspomaga wentylację i klimatyzację wnętrz. Duże przeszklenia umożliwiają optymalny dostęp naturalnego światła dziennego. Wnętrza o powtarzalnym układzie kondygnacji rozplanowano wokół dwóch zajmujących całą wysokość budynku atriów, przykrytych przeszklonymi dachami. Obiekt w całości zajmowany jest przez jedną firmę. Biurowiec położony jest na warszawskich Włochach - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej. Zaletą lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo lotniska i głównych arterii komunikacyjnych. Położenie zapewnia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym jak i prywatnym. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 20 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 5-10 minut.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.