Towarowa 22

ul. Towarowa 22, Warszawa, Wola

12345

5/5 (2 oceny)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Towarowa 22 to kompleks, który można określić mianem miasto w mieście. Ten nowatorski i spektakularny projekt jest zbiorem najlepszych i najbardziej kreatywnych pomysłów na żywą i aktywną przestrzeń miejską. Na terenie tego wielofunkcyjnego osiedla powstaną mieszkania, biura, hotele, centrum handlowe, a także przeszklona ulica, kino festiwalowe, teatr, plac miejski i park na dachu. Kompleks powstanie na warszawskiej Woli, w biznesowej i najszybciej rozwijającej się części miasta, w otoczeniu istniejących i planowanych drapaczy chmur, w niedużej odległości od Dworca Centralnego, CH Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Ta prestiżowa lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja II linii metra Rondo Daszyńskiego. Dojazd samochodem do wspomnianego dworca zajmuje ok. 5 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 17 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia300—140 000 m2
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia230 000 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Towarowa 22, ul. Towarowa 22, Wola, WarszawaTowarowa 22, ul. Towarowa 22, Wola, Warszawa
Szybkie zapytanie

ul. Towarowa 22
Warszawa, Wola

  • Dostępne biura2
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Dostępna powierzchnia300—140 000m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas