Andersia Silver najwyższym budynkiem w Poznaniu

Andersia Silver najwyższym budynkiem w Poznaniu

Na szczycie wieżowca Andersia Silver została zawieszona symboliczna wiecha. Oznacza to ukończenie budowy ostatniej kondygnacji budynku, czyniąc go najwyższym w całej stolicy Wielkopolski.

Andersia Silver rozpoczął swoją budowę w 2020 r. i teraz dominuje nad panoramą Poznania. To nie tylko najwyższy budynek w mieście, ale również największy i najnowocześniejszy biurowiec, usytuowany przy Placu Andersa. Na jego 25 kondygnacjach naziemnych dostępnych jest aż 40 000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni biurowej. Projekt budynku został stworzony zgodnie z najwyższymi standardami i zasadami zrównoważonego rozwoju, a 15 wind zapewnia swobodne przemieszczanie się między piętrami.

Przyszli najemcy Andersia Silver będą mieli do wyboru trzy różne typy powierzchni biurowej, różniące się wielkością i dostępem do wewnętrznych klatek schodowych. Na parterze znajdować się będzie rowerownia wraz z szatniami, prysznicami, stanowiskami serwisowymi oraz ładowarkami. Ponadto, na dwóch poziomach podziemnych dostępnych będzie 227 miejsc parkingowych dla samochodów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)