Astek Polska stawia na warszawski Q22

Astek Polska stawia na warszawski Q22

Astek Polska, czołowy dostawca usług IT, inżynieringu i konsultingu, dołączył do prestiżowego grona najemców biurowca Q22 w Warszawie. Firma zdecydowała się na wynajem około 1 400 metrów kwadratowych powierzchni na 10. piętrze tego charakterystycznego wieżowca, który wciąż przyciąga nowych najemców. Q22, zlokalizowany przy Alei Jana Pawła II w pobliżu Dworca Centralnego i stacji metra Rondo ONZ, zyskał tym samym kolejnego renomowanego najemcę.

Astek Polska od 2007 roku specjalizuje się w wspieraniu i realizacji projektów informatycznych oraz inżynierskich dla wiodących firm w Polsce i za granicą, działając w ramach grupy Astek International. Decyzja o otwarciu biur w Q22 świadczy o atrakcyjności tego biurowca, który nadal utrzymuje swoją renomę jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie.

Q22 oferuje imponującą powierzchnię biurową do wynajęcia o łącznej powierzchni 54 000 metrów kwadratowych na 42 kondygnacjach naziemnych. Oddany do użytku w 2016 roku budynek posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. W gronie najemców Q22 znajdują się tak renomowane marki jak Deloitte, Linklaters, Omni Office czy Savills.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)