Biurowiec Ethos z nowym najemcą

Biurowiec Ethos z nowym najemcą

Międzynarodowa firma CGI, oferująca usługi doradcze i informatyczne, przeniosła swoją siedzibę do budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży. Proces fizycznej relokacji zakończył się w pierwszym tygodniu sierpnia. Poprzednio, firma miała swoje biuro na ulicy Królewskiej. CGI to jedna z wiodących niezależnych firm na skalę światową, specjalizująca się w doradztwie biznesowym i usługach informatycznych. Powstała w Kanadzie w 1976 roku i obecnie zatrudnia aż 91 000 konsultantów oraz ekspertów na całym globie. W roku fiskalnym 2022, przychody CGI osiągnęły imponujący poziom 12,87 mld USD.

Nowy adres firmy w biurowcu Ethos to wyjątkowe wnętrze o powierzchni blisko 1 000 mkw. Biuro zaaranżowano tak, aby połączyć funkcjonalność biurowca z przyjemnym, domowym klimatem. W nowej siedzibie powstały przestrzenie do pracy zespołowej, obejmujące przestronne sale konferencyjne oraz czteroosobowe pokoje. Równocześnie zapewniono miejsca do pracy indywidualnej, znane jako "budki telefoniczne". Dla wygody pracowników, dostępna jest antresola, która pełni funkcję chill roomu, wyposażonego w stół do gry w piłkarzyki. Wyżej umieszczono półki z książkami oraz grami planszowymi.

Biurowiec Ethos, położony w sercu warszawskiego Śródmieścia przy Placu Trzech Krzyży, jest jednym z najnowocześniejszych obiektów klasy A+. Jego lokalizacja blisko Alei Jerozolimskich i ulicy Nowy Świat dodatkowo podkreśla atrakcyjność tego miejsca.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)