1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. LIXA C
  4. Biurowiec LIXA C prawie w pełni skomercjalizowany

Biurowiec LIXA C prawie w pełni skomercjalizowany

Biurowiec LIXA C prawie w pełni skomercjalizowany

Po podpisaniu dwóch nowych umów najmu oraz powiększeniu przestrzeni zajmowanej przez jedną z dotychczasowych firm, biurowiec LIXA C, wchodzący w skład kompleksu w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie, jest niemal w pełni skomercjalizowany.

Dwoma nowymi najemcami biurowca LIXA C są Glass System Polska i VisionCube. Pierwsza firma to specjalista w dziedzinie technologii architektury szklanej, oferująca nowoczesne rozwiązania. W kompleksie biurowym Yareal Polska zajmie ona 435 mkw. na 1. piętrze budynku. VisionCube natomiast zajmuje się systemami wideokonferencyjnymi oraz zaawansowanymi projektami z zakresu IT. Firma otworzy swój showroom o powierzchni 181 mkw. na parterze biurowca. Z kolei jeden z dotychczasowych najemców, firma Advanced Power Solutions Poland, światowy lider w produkcji baterii, zdecydowała się powiększyć zajmowaną przestrzeń o kolejne 316 mkw. Od początku 2024 r. siedziba tej firmy obejmie łącznie ponad 1000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 1. piętrze.

Dzięki podpisaniu nowych umów najmu, LIXA C osiągnął stopę komercjalizacji na poziomie 95 proc. Biurowiec, będący częścią kompleksu w pobliżu Ronda Daszyńskiego, oferuje łącznie 20 000 mkw. przestrzeni do pracy. Obecnie w trakcie budowy jest ostatni etap inwestycji firmy Yareal Polska, który obejmuje biurowce LIXA D i E. Te dwa budynki dostarczą na stołeczny rynek łącznie ponad 28 000 mkw. nowej przestrzeni biurowej. Planowany termin ukończenia to odpowiednio I i II kwartał 2024 roku. Łączna powierzchnia całego kompleksu wyniesie wówczas imponujące 77 000 mkw.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)