Budowa Varso Tower na finiszu

Budowa Varso Tower na finiszu

Inwestycja najwyższego budynku w Unii Europejskiej dobiega końca. Ze stolicy zniknął już rekordowej wysokości żuraw, a w obiekcie Varso Tower trwają zaawansowane prace wykończeniowe.

Realizacja inwestycji Varso Tower dobiega właśnie końca. Najwyższy żuraw w Warszawie, działający do tej pory na terenie budowy, zniknął z panoramy miasta. Obecnie trwają prace wykończeniowe na kilkunastu piętrach wieżowca, a także wokół budynku i na jego szczycie. Przed budynkiem zostaną nasadzone rośliny. Ostatnie szlify dotyczą także głównego lobby w budynku.

Varso Tower to wyjątkowy wieżowiec usytuowany w stolicy. Budynek sięga rekordowej wysokości 310 metrów, co sprawia, że jest to najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej. Obiekt na lokalny rynek dostarczył około 64 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A rozlokowanej na 55 kondygnacjach. Do dyspozycji najemców są naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Wieżowiec dysponuje także wieloma innymi udogodnieniami, jak na przykład trzypoziomową restauracją czy tarasami widokowymi. Obiekt został także wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie Outstanding i precertyfikacją WELL Core & Shell.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)