Drugi biurowiec .KTW gotowy

Drugi biurowiec .KTW gotowy

Katowicki rynek biurowy wzbogacił się o dodatkową przestrzeń biurową. Właśnie oddano do użytku drugi biurowiec z kompleksu .KTW.

Dobra wiadomość dla inwestora TDJ Estate. Właśnie oddano do użytku nowoczesny biurowiec .KTW II, którego realizacja rozpoczęła się w 2019 roku. Budynek pomyślnie przeszedł kontrolę Państwowej Straży Pożarnej i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Teraz trwają jeszcze prace wykończeniowe powierzchni najmu, a pierwszą firmą, która wprowadzi się do budynku będzie PwC Service Delivery Center i zajmie aż dziewięć pięter w obiekcie. Biurowiec .KTW II już teraz może pochwalić się certyfikacją BREEAM Interim Design Stage na poziomie Excellent.

Biurowiec .KTW II to nowoczesny wieżowiec, który sięga 133 metrów wysokości, co czyni go najwyższym budynkiem w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Razem z budynkiem .KTW I tworzą kompleks biurowy, który na lokalny rynek dostarcza około 58 000 mkw. przestrzeni do pracy oraz 3 700 mkw. powierzchni pod lokale handlowo-usługowe. Kompleks powstał w miejscu dawnej, wyburzonej już siedziby Dyrekcji Okręgowej Kolei Państwowych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)