Eurocash przedłuża najem w Diunie

Eurocash przedłuża najem w Diunie

Grupa Eurocash podpisała kolejną umowę umowę na wynajem powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Diuna na warszawskim Służewcu. Umowa obejmuje blisko 4 tysiące 600 mkw. powierzchni w budynku A. Eurocash ma swoją siedzibę w kompleksie biurowym na warszawskim Służewcu od 2016 roku. Firma jest wiodącym hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, a także organizatorem franczyz i systemów partnerskich, będąc partnerem biznesowym i technologicznym dla lokalnych sklepów w Polsce.

Pod markami należącymi do Eurocash działa blisko 16 tysięcy sklepów franczyzowych i partnerskich, w tym takie dobrze znane jak Delikatesy Centrum, Inmedio czy frisco.pl. Diuna, dawniej znana jako Marynarska Business Park, przeszła znaczną metamorfozę dzięki działaniom Syrena Real Estate i PineBridge Benson Elliot.

Kompleks biurowy na warszawskim Służewcu został dostosowany do obecnych standardów rynkowych, wprowadzając nowe przestrzenie do pracy wspólnej oraz centrum konferencyjne z salą do spotkań i ćwiczeń. Zmiany obejmują również rewitalizację terenów zewnętrznych oraz przebudowę lobby wejściowych czterech budynków.

Betonowy parking o powierzchni 6 tysięcy mkw. został natomiast przekształcony w ogólnodostępny park z 50 drzewami, 96 gatunkami krzewów, strumykiem i pawilonem edukacyjnym.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)