Fregata park ze zgodą na budowę

Fregata park ze zgodą na budowę

Szczecińska firma NBQ otrzymała już zezwolenie na budowę kompleksu biurowego o nazwie Fregata Park. W ramach tej inwestycji powstaną trzy biurowce o łącznej powierzchni ponad 15 000 mkw.

Rozpoczęcie pierwszych prac budowlanych planowane jest na czwarty kwartał 2023 roku lub pierwszy kwartał 2024 roku. Cały kompleks będzie budowany etapami.

Fregata Park to kompleks trzech nowoczesnych biurowców klasy B+, które łącznie dostarczą na szczeciński rynek biurowy imponującą przestrzeń o powierzchni 15 700 mkw. Każdy z biurowców ma swoje unikalne parametry: Biurowiec A oferuje 5 900 mkw., B - 4 008 mkw., a C - 5 620 mkw. nowoczesnej powierzchni do pracy. Ponadto, kompleks zapewni ponad 250 miejsc postojowych oraz wyposażony będzie w elektryczne stacje ładowania pojazdów, co pozwoli najemcom na korzystanie z przyjaznych środowisku rozwiązań. Dodatkowo, zostanie uwzględniona infrastruktura dla rowerzystów.

Ta inwestycja daje możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni biurowych, co pozwoli na tworzenie zarówno dużych powierzchni typu open-space, jak i mniejszych, tradycyjnych pomieszczeń biurowych, już od 15 mkw. Wszystkie biurowce będą wyposażone w dwie niezależne, cichobieżne windy, a także oferować kontrolę dostępu, monitoring oraz 24-godzinną ochronę, zapewniając tym samym najemcom odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Ważnym aspektem jest zgodność z wymogami certyfikatu BREEM, który będzie na poziomie minimum very good. Oznacza to, że kompleks zostanie zaprojektowany i zrealizowany z dbałością o ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, co przyczyni się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)