Google w warszawskim biurowcu The Warsaw Hub

Google w warszawskim biurowcu The Warsaw Hub

Do warszawskiego budynku The Warsaw Hub wprowadzi się nowy, wyjątkowy najemca – Google. W obiekcie powstało największe w Europie Centrum Rozwoju Technologii Google Cloud.

The Warsaw Hub zyskał nowego, dużego najemcę. Do obiektu wprowadziła się firma Google, światowy lider branży informatycznej. Przedsiębiorstwo z amerykańskimi korzeniami  stworzyło w warszawskim obiekcie Centrum Rozwoju Technologii Google Cloud, które posłuży do tworzenia innowacji i nowoczesnych rozwiązań między innymi dla mieszkańców stolicy. Wraz z uruchomieniem nowego centrum firma planuje również zwiększenie zatrudnienia.

The Warsaw Hub stanowi kompleks trzech budynków, które oferują łącznie około 110 000 mkw. wysokiej klasy powierzchnię najmu. Dwa budynki z tego zespołu sięgają 130 metrów wysokości, natomiast trzeci wspina się na 85 metrów. Do dyspozycji najemców oddano czteropoziomowy parking dla samochodów oraz rozbudowaną infrastrukturę rowerową. Dodatkowym atutem budynku jest jego bezpośrednie połączenie ze stacją metra przy Rondzie Daszyńskiego oraz obecność w obiekcie lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)