Intereko Energia w biurowcu przy Ogrodowej w Łodzi

Intereko Energia w biurowcu przy Ogrodowej w Łodzi

Intereko Energia, lider w kreowaniu zrównoważonych systemów gospodarki odpadami, dołączył teraz do grona firm zajmujących biurowce Ogrodowa 8 Office. Już w lipcu bieżącego roku, pracownicy Intereko Energia przenieśli się do nowej siedziby. Firma ta nie tylko działa w Polsce i Europie, lecz także realizuje projekty na kontynentach afrykańskim i azjatyckim. Założona w 2013 roku, polska firma tworzy innowacyjne i zrównoważone systemy gospodarki odpadami, obejmujące zarówno aspekty inżynieryjne, jak i usługowe, a także konsultingowe. Ponadto, jest aktywnym uczestnikiem organizacji międzyrządowej IGO UNASDG, powołanej w 2019 roku podczas szczytu w Helsinkach, która dąży do wsparcia państw rozwijających się w realizacji celów zrównoważonego rozwoju (SDG).

Nowa siedziba firmy została ulokowana na 6. piętrze biurowca Ogrodowa 8 Office w Łodzi. Przed ostatecznym przeprowadzeniem się pracownicy korzystają z przestrzeni dostarczanej przez operatora flex, Cowork by Memos, który działa w tym budynku.

Biurowiec Ogrodowa 8 Office znajduje się na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Zachodniej. Oferuje on ponad 28 000 metrów kwadratowych przestrzeni do pracy, uzupełnionych o różnorodne punkty usługowe oraz handlowe.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)