Kolejny etap budowy Bramy Oławskiej

Kolejny etap budowy Bramy Oławskiej

Zakończył się kolejny etap budowy biurowca Brama Oławska. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na II kwartał 2022 roku.

Wrocławski biurowiec Brama Oławska znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Oławskiej 35 w pobliżu Galerii Dominikańskiej. Jego inwestorem jest spółka Tower Inwestycje, natomiast firma Warbud została generalnym wykonawcą projektu. Nowy budynek osiągnął już stan surowy otwarty na przełomie maja i czerwca 2021 roku, a jego oddanie do użytku planowane jest na II kwartał 2022 roku.

Brama Oławska zaoferuje przyszłym najemcom ponad 14 000 mkw. powierzchni całkowitej. Uzyskany przez nowy biurowiec certyfikat BREEAM na poziomie Excellent świadczy o zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zarówno proekologicznych, jak i tych przyjaznych pracownikom obiektu. Budynek posiada energooszczędne systemy eksploatacji budynku, podziemny parking oraz miejsca dla samochodów elektrycznych i rowerów. Inwestycja obejmuje w planach także poszerzenie chodnika i stworzenie podcieni, z czego skorzystają również mieszkańcy pobliskich budynków.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)