.KTW II z nowymi najemcami

.KTW II z nowymi najemcami

PKO Bank Polski, największy bank komercyjny w Polsce, oraz Aebi Schmidt, dostawca rozwiązań w dziedzinie sprzętu komunalnego, oczyszczania i odśnieżania powierzchni komunikacyjnych, dołączyły do prestiżowego biurowca .KTW II. PKO Bank Polski rozpoczął swoją działalność w marcu na 26. piętrze, gdzie świadczy usługi klientom bankowości prywatnej, oraz na parterze, gdzie obsługuje klientów detalicznych. Nowa lokalizacja umożliwiła bankowi prowadzenie działalności w miejscu o dużej rozpoznawalności, z elastycznymi przestrzeniami dostosowującymi się do indywidualnych potrzeb.

Natomiast w październiku Aebi Schmidt, firma o 140-letniej historii pochodząca ze Szwajcarii, zainauguruje swoje biuro na 26. piętrze .KTW II. Firma posiada 14 zakładów produkcyjnych na całym świecie i specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, takich jak pługowskazy, zamiatarki, posypywarki, które przyczyniają się do utrzymania czystej i bezpiecznej infrastruktury drogowej i lotniskowej. Aebi Schmidt ma swoją siedzibę w Kielcach, a w 2021 roku otworzył oddział w Katowicach, gdzie powstało Corporate Service Center dla operacji grupy. Z powodu potrzeby większej przestrzeni i intensywnego rozwoju, firma zdecydowała się na zmianę adresu swojego biura w Katowicach na Al. Roździeńskiego 1, gdzie na ponad 1021 metrów kwadratowych Aebi Schmidt będzie rozwijać swoje operacje w obszarach takich jak zaopatrzenie, zakupy, badania i rozwój, systemy SAP, dane referencyjne, marketing i zasoby ludzkie.

Decyzję o wyborze biurowca .KTW II wpłynęły również liczne rozwiązania ekologiczne wprowadzone do budynku, które zostały potwierdzone certyfikatami BREEAM i WELL Health&Safety Rating. Te środowiskowe inicjatywy dbają o dobrostan pracowników i umożliwiają optymalizację kosztów eksploatacji i mediów. Dążenie do zrównoważonego rozwoju jest zgodne z wartościami Aebi Schmidt.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)