Łódź z ciekawą ofertą przestrzeni biurowej

Łódź z ciekawą ofertą przestrzeni biurowej

Łódź wzbogaciła się o kolejne, ciekawe przestrzenie biurowe. Po rewitalizacji budynku dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa w obiekcie powstała nowa, elastyczna powierzchnia do pracy.

W zrewitalizowanym budynku po dawnej fabryce Teodora Meyerhoffa z XIX wieku powstała nowoczesna powierzchnia biurowa Łódź.Work. Tam, gdzie kiedyś znajdowały się zakłady włókiennicze oraz graficzne, teraz stworzone zostały nowe przestrzenie do pracy typu open space, oferujące strefy coworkingowe z możliwością elastycznej modyfikacji modułów biurowych. W założeniu swoje miejsce do pracy odnaleźć tam mogą między innymi start-upy, freelancerzy, pracownicy agencji reklamowych czy IT.

Obiekt dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa, a zarazem nowoczesny biurowiec Łódź.Work, usytuowany jest przy ulicy Dowborczyków 18 w Łodzi. Budynek wznosi się na wysokość 4 kondygnacji oraz dostarcza na rynek ok. 5 000 mkw. powierzchni całkowitej. Obiekt wyróżnia się wyjątkową fasadą i oferuje swoim najemcom wiele udogodnień. Do ich dyspozycji są między innymi parking naziemny oraz zielony dziedziniec przed budynkiem, a całości dopełnia atrakcyjna lokalizacja biurowca i jego wyjątkowa historia.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)