1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Skyliner
  4. Look Up - nowa przestrzeń eventowa w Skyliner

Look Up - nowa przestrzeń eventowa w Skyliner

Look Up - nowa przestrzeń eventowa w Skyliner

Na 165. metrze wieżowca Skyliner w warszawskiej Woli, pojawiła się wyjątkowa przestrzeń eventowo-konferencyjna o nazwie Look Up, o powierzchni niemal 830 mkw. To nowe miejsce umożliwia organizację różnorodnych wydarzeń, takich jak konferencje, bankiety czy sesje zdjęciowe.

Nowa przestrzeń eventowo-konferencyjna Look Up wyróżnia się eleganckim designem oraz przestronnymi wnętrzami. Charakteryzuje się połączeniem nowoczesności z imponującym widokiem na panoramę stolicy oraz oferuje profesjonalny serwis gastronomiczny. Projekt architektoniczny został zaprojektowany przez pracownię MIXD z Wrocławia. Przestrzeń eventowo-konferencyjna Look Up znajduje się na dwóch ostatnich piętrach wieżowca Skyliner, a należy do Villi Foksal. Oferuje ona salę konferencyjno-bankietową na 100 osób, z możliwością elastycznego aranżowania. To miejsce znajduje się na 41. piętrze budynku. Na kolejnym piętrze znajduje się przestronny otwarty obszar o charakterze loftowym, którego wysokość wynosi ponad 14,5 metra, a powierzchnia to 270 mkw. Może on pomieścić do 200 osób i jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, bankietów, kolacji, sesji zdjęciowych czy prezentacji nowych produktów. Look Up posiada również w pełni wyposażoną i profesjonalną kuchnię.

Architekci z wrocławskiej pracowni MIXD postawili na neutralność i nietypowe połączenie materiałów podczas projektowania wnętrz. W przestrzeni można zobaczyć elementy takie jak miedziane lustra, kinkiety wykonane z semitransparentnej żywicy, fornir z czeczotu, beton, frezowany MDF czy oksydowaną stal. Dodatkowo, przestrzeń wyposażono w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak ekrany multimedialne, projektory i profesjonalne nagłośnienie. Charakterystycznym elementem Look Up jest motyw falującej wstęgi, który powtarza się w podwieszanej instalacji na 42. piętrze, na wykładzinie podłogowej oraz na bufecie baru.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)